Ošetření materiálu

Pomáháme chránit vše, co máte rádi.

Nanotechnologie se zabývá přesnou a záměrnou manipulací vlastností materiálů na úrovni atomů s využíváním technologií v měřítku řádově nanometrů, což je přibližně tisícina tloušťky lidského vlasu. Pomocí nanotechnologie dochází na molekulové úrovni ke spojení s upravovaným povrchem. Výrazně se tak mění vlastnosti prvků a zvyšuje se jejich celková kvalita.

Nanotechnologie opatří povrch neviditelnou, ale extrémně odolnou vrstvou malinkých částeček, jež chrání povrch proti znečištění, usazování nečistot, bakterií apod. Příkladem může být ztenčení vody z povrchů sanitárního zařízení a keramických obkladů v koupelně bez vytvoření vápenných usazenin. Po aplikaci zaručují stálý lesk a umytí během několika vteřin.

Povrchy po aplikaci nanoproduktů získají dle typu použitého přípravku tyto vlastnosti:

 • vytváření sterilní prostředí s antibakteriální odolností
 • velmi účinná dezinfekce (nejen všech povrchů, ale i klimatizačních jednotek)
 • dlouhodobá ochrana všech povrchů proti plísním řasám a mechům
 • hydrofóbní ochrana dřevěných a textilních povrchů (vodu odpuzující)
 • ochrana proti znečištění (nečistoty nepřilnou k povrchu a jednoduše se smyjí)
 • s využitím samočistícího efektu pro textilní, nerezové, kovové, lakované a skleněné povrchy
 • dlouhodobá ochrana proti otiskům prstů na nerezovém a kovovém povrchu
 • šetrná sanace a dlouhodbá ochrana kamenných, keramických a skleněných povrchů

Výhody nanoproduktů: 

 • až 80% úspora času na údržbu a čištění díky samočistícímu efektu - princip lotosového listu => úspora nákladů za úklidový personál a úklidové prostředky
 • eliminace problémů s vodním kamenem v koupelnách, wellness apod. => optický vzestup celkového vzhledu zařízení 
 • prodloužení životností jednotlivých materiálů => výrazné prodloužení intervalů na pravidelnou obnovu a údržbu (např. u nátěrů)
 • homogenní systém, jež umožňuje čistění jedním jediným čističem (doposud se pracuje s různými typy čističů pro různé povrchy, přičemž dojde velmi často také k chemickému poškození materiálů
 • využití na všechny typy povrchů => i tam, kde běžně dostupné prostředky nelze použít, nebo jsou jen málo účinné 

NANOPROFESIONAL - to je synonymum pro profesionální tým, který pomocí profesionálních strojů ve spojení s vysoce účinnými přípravky z produktové řady NANOExtreme dosahuje té nejvyšší možné kvality v oblasti čištění, renovace a impregnace nejrůznějších povrchů.

Jaké služby nabízíme:

 • čištění a renovace dlažby a schodů
 • čištění a renovace fasády
 • čištění střešní krytiny
 • čištění textílií
 • čistění solárních panelů
 • ochraný systém AntiGrafiti

Mechanické čištění
Určené především pro mytí skleněných fasádních povrchů. Tato technologie je založena na základě tlaku vody. Spojením demineralizované vody a vysoce funkčního čistícího připravku dosahujeme dokonalé čistého povrchu.

Vysokotlaké čištění
Účinný systém vysokotlakého profesionálního čištění KRÄNZLE, který pomocí stálého vysokého tlaku a vysoce funkčních čističů. Pro vysoktlaké stroje Kränzle hovoří ekologické aspekty - šetří vodu a elektrickou energii a to při maximálním pracovním tlaku a vysokém čistícím účinku, který je zajištěn optimálním poměrem tlaku a průtočných množství vody.

Hloubkové čištění
Tato metoda je založena na principu vysokotlakého a hloubkového čištění povrchů prostřednictvím rotačních trysek s pracovní silou kome 250-ti barů. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody, a to předevšim díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

NanoTechnologická impregnace
pro prodloužení čistoty, funkčnosti a vlastností materiálu. Je vhodné otevřený povrch následně ochránit. K tomu slouží revoluční nanopřípravky řady NANOExtreme. Tyto připravky se vyznačují vysoce hydrofobními, paroproustnými a prodyšnými účinky. Aplikace je plně transparentní, díky tomu si zachovává materiál svůj vlastní vzhled.

Produktové řady NANOExtreme

NANOEXTREMEHOME

Nanotechnologie určená pro dům, byt a zahradu
NanoExtremeHome nabízí pro kompletní systém nano ochrany stavebnictví (interiér a exteriér). Jedná se o ucelené řešení povrchové ochrany jednoltivých částí jako je např. přírodní kámen, umělý kámen, obkladový kámen, beton, zámková dlažba, obklady a dlažby, fasády, hliníkové fasády, prosklené fasády, sanitární keramika, skleněné dveře, skleněné obklady, sprchové kouty, plastová okna, zimní zahrady atd. Naše přípravdy nahrazují svými vlastnostmi dosud používané chemické běžné agresivní čističe, dlouhý a nákladný úklid. Stávající čistící přípravky působí pouze krátkodobě a s omezeným účinkem.

NANOEXTREMECAR

Nano přípravkdy pro auto-moto
NanoExtremeCar - to jsou špičkové nano připravky pro kompletní systém ochrany dopravních prostředků. Nabízí ucelené řešení povrchové úpravy jednotlivých častí-dílů osobních, užitkových a nákladních automobilů. Naše přípravky nahrazují svými vlastnotmi dosud použivaný vosk na auto, tekůté stěrače či jiné impregnace, které působí pouze krátkodobě a s omezenám účinkem. Nano přípravky jsou vhodné pro: autosklo, autolak, hliníková kola, čištění automobilů atd. Svým uživatelům nabízí přidanou hodnotu v podobě snadné každodenní údržby a z estetického hlediska, kdy povrch získávají vyšší lesk a odolnost proti zašpinění.

NANOEXTREMELIFE

Nano impregnace pro textil a kůži
NanoExtremeLife nabízí i produkty pro sport a volný čas. Jedná se o přípravky spojené s ochranou sportovních oblečení, obuv, pracovní oděvy, sedací soupravy, autosedačky, koberce, atd. Na povrchu se vytvoří jemný hydrofobní nátěr, který zabraňuje propustnosti vody a pomáhá k lepšímu čištění materiálu. Díky těmto vlastnostem, prodlužujmeme životnost materiálu na delší dobu.

NANOEXTREMESOLAR

Ucelený systém čištění a nano impregnace solárních panelů
NanoExtremeSolar je revoluční systém mytí a následné povrchové úpravy nano nátěrem na solární panel, jak je již patrné z názvu, tato novinka vychází z posledních vědeckých poznání a výzkumů v oblastí nanotechnologie. Je porkázáno, že špinavé solární panely mohou ztrácet 2-7% svého výkonu a v zimních měsících pod nánosem sněhu až 100%. Pro zachování stálého výkonu je nutná každoroční údržba. Vhodné pro velké solární elektrárny tak i fotovoltaický solární panel na rodinný dům.